Oddialenie orgazmu alebo snaha o dosiahnutie kvalitnejšieho sexu

Aká je vlastne prirodzená a doporučená hranica časovej dĺžky pri kvalitnom pohlavnom styku? Na túto otázku (ktorá určite zaujíma viacerých) ako by neexistovala jednoznačná a priama odpoveď. Preto si danú tému musíme trochu rozpísať.Muž a žena, mladý pár, tetovanie.jpg
Prioritnou súčasťou kvalitného intímneho zážitku je dosiahnutie orgazmu. Vlastne ide o ten nenahraditeľný pocit, ktorý od vzájomného sexu obaja partneri viac menej primárne očakávajú. V reálnych prípadoch ale niekedy nastáva situácia, v ktorej je spravidla muž „hotový“ skôr, než by to jeho partnerke vyhovovalo. Takýto neželaný stav dokáže byť občasným nedostatkom aj potentných a zdravých mužov, no v iných prípadoch vravíme o predčasnej ejakulácii, kedy k vyvrcholeniu prichádza dokonca skôr, než 2 minúty po styku. Ak tento stav pretrváva asi 6 mesiacov, je vhodné navštíviť lekára.
Ale v tých ľahších prípadoch s ojedinelejšími intervalmi je možné svoju erekciu kontrolovať. Nemusí to byť ihneď ľahké, avšak okrem levitra predaj existuje pomerne veľa ďalších známych riešení, ktoré sa v tomto smere dajú funkčne využiť. Otázka teda znie:
Akým spôsobom muž dokáže oddialiť svoju ejakuláciu a dopriať tak kvalitnejší intímny zážitok nielen sebe, ale aj svojej partnerke?

  • Z celkového hľadiska sú známe techniky psychologického ale aj organického charakteru a v nejednom bode si žiadajú istý tréning, respektíve postupný návyk a zaradenie do pravidelného sexuálneho života.

K najznámejším a logickým radám k oddialeniu ejakulácie sa radí počas styku myslieť na niečo asexuálne. Niekedy je veľmi prekvapivé, čo dokáže sila myšlienok, alebo čo všetko a ako dokážeme prispôsobovať pomocou mysle. Vo chvíli, kedy fyzický proces značí blížiaci sa orgazmus, okamžite „prelaďte stanicu“ a nahraďte vzrušivé myšlienky za asexuálne.
Pravidelný sexa takisto masturbácia postupne znižujú libido, čím automaticky vzniká síce náročnejší, avšak dlhšie trvajúci a v podstate o to kvalitnejší nástup orgazmu.Muž a žena, vo vode, hĺbka, láska.jpg
Zaujímavo pôsobí tiež rada o pomalšom dýchaní, ktoré sa podpisuje pod dlhšie nastupujúcu erekciu.

  • Aby sme si na záver odpovedali na otázku, koľko v priemere trvá zdravý styk, odpoveď je

trochu nekonkrétna, a to hranica 3 až 14 minút.