Obnova aplikácii

Google prichádza s novou vývojárskou aktualizáciou pre obnovu aplikácii v operačnom systéme Android 8.0 Oreo ktorý ponúka malé vylepšenia a úpravu operačného systému vášho zariadenia. Tieto vylepšenia sú dostupné pre Google Pixel a Nexus teda majú možnosť sa pozrieť bližšie do ďalších nových funkcií. Pre tieto dva si môžu nastaviť obnovu aplikácii hneď ako nastavujete prvé zapnutie smartphonu alebo po obnove systému , po hard reštarte. . Zo zálohy si môžete znova nainštalovať všetky aplikácie ktoré ste mali pred tým v operačnom systéme alebo vo vašom staršom zariadení.

mobilní aplikace
 
Ak ste si zakúpili nové zariadenie a chceli ste si preniesť vaše aplikácie zo svojho starého zariadenia do nového dalo sa to prostredníctvom cloudu. No ak ste túto možnosť nechali alebo ste ju preskočili ku svojím aplikáciám ste sa už nemohli dostať. Teraz však prichádza novinka ktorá funguje tak že ak ste túto možnosť preskočili a chcete aplikácie či hry zo svojho starého zariadenia môžete sa k ním  dostať v nastaveniach kde jednoducho vrátite všetky hry , aplikácie , sms správy a ďalšie informácie . Aj keď ide o len takú drobnosť je dobre že je takéto vylepšenie vďaka ktorému sa dostane ku všetkým informáciám ktoré ste mali vo svojom telefóne.
 
Avšak nechcete prísť aj o informácie ako si smsky ,  kontakty ,históriu volania. Čí uložené stránky na prehliadači môžete si aj túto možnosť obnoviť bez akýchkoľvek problémov. Google totiž myslel aj na tých ktorý nechcú prísť o tieto informácie preto prichádza aj s touto novinkou. Je to malá novinka ktorá poteší všetkých tých ktorí nechcú prepisovať stále svoje kontakty a prísť o dôležité sms správy.

android
 
Tak čo zíde sa Vám táto možnosť ? Ja si myslím že áno . Ak ste menili svoje zariadenie za nové pripadne ste ak ste  na svojom smartphone urobili obnovu systému tak sa Vám táto obnova aplikácii a ďalších zariadení zíde. Všetky aplikácie , hry , sms , denník hovorov  sa Vám  vráti späť, ako keby ste   obnovu systému neurobili alebo ako keby ste mali staré zariadenie v novom. 

Posted in Nezařazené