Prospešné baktérie

Po užívaní antibiotík sme si už tak nejak zvykli na užívanie probiotík. Stali sa viacmenej takou súčasťou liečby antibiotikami. Antibiotiká výrazne narušujú našu črevnú mikroflóru a je nutné i je čím skôr napraviť. K tomuto ale výrazne napomôže aj produkt pod názvom Acidophilus Star. Jedná sa o preparát v podobe kapsúl a jeho užívanie má výrazné účinky na črevnú mikroflóru. Obsahuje baktérie mliečneho kvasenia ktoré poznáme pod názvom laktobacily. Dobre vieme, že nie všetky baktérie sú nám nepriateľmi. V tomto prípade sa jedná o priateľské baktérie keďže laktobacily sú telu vlastné. Prevažne tieto,,dobré,, baktérie sa nám dostávajú do nášho tela formou potravy. Napomáhajú nám pri zdravom chudnutí, výrazne zlepšujú trávenie, čím napomáhajú predchádzaniu mnohých ochorení spojených nie len s trávením, zlepšujú imunitu a toto všetko sa výrazne prejaví aj na stave našej pokožky.

Acidophilus Star

Naše črevné prostredie je základom nášho zdravia. Tu ústi všetko negatívne ale aj pozitívne. Črevná mikroflóra výrazne vplýva na celkovú kondíciu človeka a teda aj na náš imunitný systém. https://www.celnisprava.cz/cz/clo/puvod-zbozi/Stranky/rex-system.aspx Tieto mliečne baktérie pozitívne eliminujú rast škodlivých baktérií, čo výrazne môžeme pozorovať pri liečbe hnačkových ochorení, plynatosť, kŕče v bruchu, prekyslenie žalúdka, nadúvanie, zápchu ale aj už spomínanú hnačku, kde sa tieto škodlivé baktérie podstatne rozširujú, čo v konečnom dôsledku ich baktérie mliečneho kvasenia eliminujú a tým zabraňujú prehĺbeniu hnačkového ochorenia.

antibiotická liečba

Okrem iného tento prípravok pozitívne vplýva na odolnosť organizmu proti šíreniu infekcií močových ciest, infekcií dýchacích ciest, zlepšuje vylučovanie antioxidantov z tela a znižuje vstrebávanie tukov do krvi čím výrazne napomáha hladine cholesterolu v krvi. Urobte pre seba a svoje zdravie správny krok a užívajte Acodphilus Star Nutrifit pre zdravú funkciu črevného systému.

Posted in Nezařazené