Chcete vedieť, čo je to tantrická masáž?

Nemuseli ste ich zažiť na svojej vlastnej koži, aby ste o nich minimálne niečo nepočuli alebo sa o nich nedočítali. Sú totiž stále známejšie aj u nás, na Slovensku a budia stále väčší (pozitívny) ohlas. Reč je o tantrických masážach a konkrétnejšie sa im venuje aj batantra45 https://bratislavatantra.sk. Tak narýchlo si ju ale môžeme charakterizovať ako zaujímavý mix klasickej masáže s tou erotickou, asi hodinový zážitok plných senzuálnych dotykov. V prípade ako napríklad body tantra massage sa však na tú klasickú vôbec nepodobá, pretože pri nej dominuje doslova dotyk tela o telo. Ide ale o praktiku, ktorá je vhodnejšia pre tých skúsenejších a laika by len zbytočne mohla pomýliť.

masáž, tetovanie

  • Pri klasickej tantrickej masáži je to hlavne o senzuálnych dotykoch rúk po tele zákazníka, o uvoľňujúcej masáži, ktorá sa podobá na tú erotickú, nejde však pri nej o žiadnu predohru k sexuálnemu styku.

Ide totiž pôžitok, ktorý je vzrušujúci a veľmi príjemný sám o sebe a zvyčajne trvá cca hodinu.

Teda áno, je potrebné si pri nej vybaviť aj fakt, že dotyky neobchádzajú ani intímne partie, skôr naopak. Na tieto pôsobia intenzívnym tlakom, čím spôsobujú efektívne uvoľnenie. A výnimkou pri tom všetkom nebýva ani nahota a preto je pochopiteľné, že laik pri návšteve tantra salónu skrátka musí zahodiť ostych, akúsi úvodnú nervozitu. To sa našťastie dá pomerne ľahko, všetko sa dá dať do poriadku už behom úvodného rituálu namaste.

svietniky, sviečky

Funkčným spôsobom sa pri nich pracuje s erotikou a sexuálnymi silami. Zaučená a vlastne skúsená masérka vie tieto emočné a telesné pocity prepojiť a koordinovať ich do podoby, aby priniesli veľmi príjemné uvoľnenie a odstránili z tela aj mysle ťaživé bloky. Rozdiel je teda v tom, že ich cieľom nie je sex, ale efektívna práca so sexuálnou energiou, ktorá sa dá využiť viacerými spôsobmi, a to v náš prospech, v prospech nášho zdravia a potrebnej regenerácie.

Posted in Nezařazené