Individuálne osvetlenie priestoru pomocou LED pásika

LED osvetlenie v súčasnosti dominuje u spotrebiteľov ako moderná forma osvetlenia. Má mnoho podôb a prevedení, okrem klasických LED žiaroviek sú to aj všestranné a veľmi praktické LED pásy, ktoré prinášajú rovnaké výhody ako iné formy LED osvetlenia, najmä energetickú efektívnosť, ekologický a finančný bonus a vysoký výkon.

led-2953661_640

V našej ponuke led pásky Ledprodukt.sk nájdete široký výber LED pásov, ktoré okrem tradičného a najčastejšieho využitia vo forme podsvietenia kuchynskej linky využijete aj na podsvietenie skriniek, obrazov, ťažko dostupných rohov, políc, v šatníku, podhľadov a samozrejme aj pri komerčnom využití.

Ponúkané LED pásy slúžia ako samostatný zdroj osvetlenia alebo si môžete zvoliť ich funkciu ako zdroj náladového osvetlenia, prípadne podsvietenia. LED pásy sú elegantné a ich dizajn znásobite, ak ich vložíte do sadrokartónu alebo vkusnej lišty.

Ich svetelný efekt a využitie závisí od typu a aj od veľkosti použitých SMD diód, svetelného toku a takisto aj od voľby farieb.

Moderné ovládanie pomocou diaľkového ovládača doplní ich výnimočnú funkciu a zdokonalí Váš komfort.

Ponuka Vám prináša širokú paletu, z ktorej si môžete vybrať podľa farebnosti alebo podľa typu diódy. Klasické biele LED pásy majú tóny farebnosti od studenej bielej, cez neutrálnu až po teplú bielu s možnosťou voľby bielej farby podľa Vašej aktuálnej nálady s názvom Dual White.

Kategória RGB pásov Vám ponúka farebnosť aj vrátane ponuky farebných efektov a farebných prechodov. Ich názov pochádza z anglického označenia farieb red-green-blue, teda červená-zelená-modrá, čo sú hraničné farby dúhy.

render-2001814_640

Praktické využitie ponúkaných LED pásov je široké a ich inštalácia je veľmi jednoduchá – pomocou kvalitného samolepiaceho pásu umiestneného na zadnej strane ich ľahko a jednoducho použijete kdekoľvek.

Ponúkané LED pásy sú vďaka špeciálnej ochrane vhodné aj do vlhkého prostredia, ich kvalita a verné rozpoznanie farieb je takisto prednosťou.

Posted in Nezařazené