Čo nesmie chýbať vo vašom šatníku tohtoročnú jesennú a zimnú sezónu


Oversize sveter

Nastalo obdobie, keď je sociálne prijateľné nosiť  horčicové svetre zdedené po našich mamách , ktoré boli roky ukryté v zadnej časti šatníka. Či už sa rozhodnete zvoliť klasický rolák alebo sa rozhodnete pre viac neformálny, ale pohodlný, robustný úplet, kvalitný sveter je absolútne nevyhnutný kúsok, v ktorom prežijete tieto jesenné a zimné dni.

svetr

Pár klasických kožených čižiem
Ak ste ešte neinvestovali do skvelých čižiem, sme presvedčení, že to, čo hovoríme ďalej, vás určite vyburcuje k nákupu . Dobré čižmy sú všetko, ženské, elegantné, ale aj pohodlné. Pridávajú dokonca aj trochu extra výšky, takže vaše nohy vyzerajú dlhšie a sexy. V skutočnosti môžeme povedať s absolútnou istotou, že sezóna čižiem sa pre vás nezačne, pokiaľ neopustíte svoj obľúbený pár kotníkových topánok.

Kabelka zemitých farieb
Či už potrebujete kabelku, aby fungovala ako sklad pre všetky zbytočné odpadky alebo ste práve typ ženy, ktoré potrebujú kabelku na kľúče, mobil a peňaženku, určite potrebuje investovať do dobrej svetlej kabelky, ak ste tak ešte túto jeseň neurobili. A najlepšia voľba by bola, ak sa vaša taška farebne zladí so všetkými nádhernými oranžovo-hnedými listami, ktoré vás všade naokolo obklopujú.

Maxi-šaty
Pre všetky dámy, ktoré trávia jesenné dni spomínaním na letné, vzdušné šaty, máme pre vás riešenie.  Ak si vyberiete veľké vínové alebo lesné zelené šaty, môžete vždy predstierať, že je leto, a zároveň farbou vôkol seba vyžarujete jesennú atmosféru. Život je predsa o hľadaní zlatej, strednej cesty, no nie?

šála

Hrubý, úpletový šál
Z jeho názvu možno vyčítať, že je to celkom doslova prenosná deka. Potrebujete si zdriemnuť vo vlaku na ceste do práce? Máte úpletový šál, ktorý vás počas celej cesty udrží v teple a pohodlí. Vaše sedenie v práci vám spôsobilo bolesti krčnej chrbtice? Použite svoj šál ako prikrývku a udržanie krku v stabilnej polohe. Čo ste si mohli viac želať? Či už sa rozhodnete ísť  cestou vzorovaného šálu alebo si vyberiete obyčajný, je nepopierateľné, že maxi šál pridá šmrnc každému jesennému outfitu.

Posted in Nezařazené