GeForce Now!

Prichádza skvelá novinka, ktorá si v srdciach mnohých herných nadšencov určite nájde kus miesta. Vravím o skvelej a premyslenej službe, ktorá sa volá GeForce Now.Označenie GeForce je vám zrejme dobre známe. Spája sa s najznámejším výrobcom grafických kariet pre počítače a notebooky. Vlastne to je už minulosť, v dnešnej dobe už majú toho na práci oveľa viac a opäť vravíme o kvalite, ktorú opäť charakterizuje perfektné grafické rozhranie, krásny obraz.

notebook

Ak spomínam dnešné výrobky Nvidie, zrejme pomyslíte na konzolu Shield TV. Áno, aj v tomto smere vravíme o inovácii a kvalite, dokonca sympatickej cene, avšak v článku sa zameriam na ešte aktuálnejšiu novinku.

logo

Ide o to, že novinka GeForce je vlastne službou, softvérom pre počítače, pre operačný systém Windows, no rovnako tak bude dostupná i pre zariadenia Mac. Avšak ešte stále sa nedostávam k tej najzaúmavejšej podstate. Tou skvelou podstatou je fakt, že pomocou tejto služby budete môcť hrať perfektné najnovšie hry s dokonalou grafikou aj na slabších a starších počítačoch, na ktorých by to inak nešlo! Tomuto vravím praktické riešenie! Hráči určite ešte doteraz poznajú, čo to všetko obnášalo, aby mohli hrať najkvalitnejšie hry. Po určitom období museli stále a stále inovovať svoj hardvér. To bolo náročné hlavne z tej finančnej stránky ale nevravím, že z technickej nie. Po určitom období sa dokonca hardvér nenápadne zmenšuje, zužuje, do základnej dosky tak prestane pasovať, nakoniec si hráč aj tak musel kúpiť nový a samozrejme drahý počítač.

selfie

Táto služba GeForce Now nám však môže ušetriť veľa penazí, inovácií, inštalácií, pravdepodobne aj nervov. Je navrhnutá tak, aby cez ňu mohli hrať dnešnú, kvalitnú a graficky prepracovanú hru aj hráči, ktorých počítač má dokopy hodnotu 200 Euro. Znie to neuveriteľne, ale vidíte, podarilo sa! Najnovšie, najpopulárnejšie a graficky neodolateľné hry tak už nemusia byť len otázkou hardvéru, konečne to vyriešime i relatívne lacným softvérom. Lacným v porovnaní s tým, koľko stojí prerábanie hardvéru.

Posted in Nezařazené