Láska cez internet? V dnešnej dobe je možné všetko!

V dnešnom modernom svete nám možnosť pripojenia sa na internet umožňuje prežívať i veci, ktoré v minulosti možné neboli. Existujú totiž sociálne siete, vďaka ktorým viete byť nonstop v spojení s vašimi blízkymi, ktorí napríklad nežijú blízko vás, ale na opačnom konci zemegule. A práve tieto sociálne siete nám umožňujú spoznať i ľudí, ktorých by sme možno nikdy nespoznali. A tu sa to všetko začína…
Začnete si písať s neznámou osobou, spočiatku len sporadicky, no časom čoraz viac a viac. Cítite, že toho máte mnoho spoločného, hoci ste sa nikdy nestretli. A odrazu viete, že ste sa zamilovali. Avšak cez internet. Nikdy ste toho človeka naživo nevideli, iba na fotkách, nikdy ste nevideli jeho mimiku a gestá, necítili jeho vôňu. No aj tak je to silnejšie ako vy.

email.jpg

V dnešnej dobe je možné zahorieť a udržiavať vzťahy cez internet. Máme možnosť byť online tak dlho, ako len chceme. Písanie si s vašou láskou môže byť také autentické, akoby ste sa rozprávali naživo. Dnes, ak niekomu napíšete a on je práve online, odpíše vám v priebehu pár sekúnd. Nemusíte čakať hodiny a hodiny, ako to bolo v minulosti.
Dalo by sa povedať, že takáto láska je zo začiatku nielen plná prekvapení, ona je i trošku idealizovaná. Predsa len, cez písmenka môže byť každý krásny, sympatický, múdry, vtipný, skrátka akýkoľvek. Stačí len zvoliť vhodný štýl písania a slovnú zásobu. Čo však v prípade otázky stretnutia? Ísť alebo nie?
Ak ste dostatočne odvážny, určite to skúste. Možno sa vaša láska ešte viac prehĺbi a vy skutočne spoznáte lásku svojho života. Ak máte obavy, môžete ísť s kamarátkou alebo nemusíte ísť vôbec. Je to len a len na vás, čo urobíte. Možno ostane len pri internetovom romániku a vy si uvedomíte, že je to len nádherné spríjemnenie času…

sms.jpg

Každopádne, určite nebuďte voči tomu skeptický. Na internete sa nachádza množstvo ľudí, či inteligentných a zábavných, ale i nudných či nesympatických. Ak sa vám niekto zapáči a rozumiete si, skúste to spolu. A možno zistíte, že ste lepšie ani urobiť nemohli. 

Posted in Nezařazené