Nefungujúci sexuálny život zničí vzťah


Nie je to príjemné pre žiadneho z partnerov hovoriť o problémoch v sexuálnom živote, no pre udržanie vzťahu je veľmi dôležité. Samozrejme, ak o tento vzťah máte záujem. Mnoho z mužov, ktorí sa s erektilnou dysfunkciou trápia, si to nahlas nepriznajú, a o to je potom ťažšie problém vyriešiť, ak ho nedokáže pomenovať. V súčasnosti už existujú možnosti, ako si s týmito ťažkosťami poradiť, a preto je skoré začatie s liečbou veľkým plusom.

tabletky, lieky

Každý desiaty muž má ťažkosti s dosiahnutím pevnej erekcie, ktoré môžu spôsobovať momentálne indispozície, stres, choroba či únava, no chronicky sa opakujúca nedostatočne silná erekcia je už príznakom vážnejších ťažkostí. Stvrdnutie penisu má na svedomí Valif oral jelly množstvo krvi, ktoré sa doň nahrnie a tým spôsobí jeho pevnosť na určitý čas, no ak sa to nedarí a v penise nezostane dostatok krvi na to, aby sa tak stalo, príčina môže byť psychologická alebo fyzikálna a na to sú určené generiká Levitry. Ide o liečivo, ktoré obsahuje Vardenafil, čo je účinná látka, ktorá zabezpečí, aby erekcia bola dostatočne dlhá na vykonanie sexuálnej aktivity.

zúfalý muž

Liečivo je účinné iba v prípade paralelnej sexuálnej stimulácie, čo znamená, že k tomu budete potrebovať aj partnerku. Valif začína účinkovať asi po 10 až 15 minútach od užitia, počas jedného dňa je možné užiť len jedno vrecúško a pritom treba dávať pozor na pitie alkoholu a tiež pri riadení vozidla, lebo môže ovplyvňovať pozornosť. Dávkovanie treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom, pretože aj Valif môže mať vedľajšie účinky, ale iba prechodné a veľmi mierne. Patrí sem začervenanie tváre alebo bolesť hlavy, jemné poruchy trávenia, upchatie nosa, závraty, rozmazané videnie a podobne. Účinok lieku trvá od 20 minút až do 5 hodín po jeho užití, ale súčasne so stimuláciou, no v prípade, že erekcia u vás bude trvať dlhšie ako 4 hodiny, je vhodné okamžite vyhľadať lekára. Liečivo je vhodné pre všetky vekové kategórie a objednať ho sa dá jednoducho a diskrétne cez internet.