O čo vás obohatí tantrická masáž a jej princíp?

Ako to opísať v skratke. Dosiahnutie hľadaného uvoľnenia a spoznanie iných, doteraz zrejme nepoznaných pocitov či objavovanie nového, veľmi vzrušujúceho zážitku.Toto všetko poskytne tantrická masáž so svojimi špecifickými postupmi, ktorých súčasťou je úplná nahota a prirodzené odstránenie fyzických, emočných ako aj erotických blokov. Okrem vyššie zmienených pocitov ide o pochopenie významu svojho tela vrátane významu jeho sexuálnej energie.

Silueta ženského tela, modré pozadie

Tieto špeciálne postupy môžu medzi sebou praktizovať páry, čo v danom smere majú určitú skúsenosť a znalosť, ale takisto sú napr. v našom hlavne meste dostupné salóny a služby, v ktorých pracuje zaškolený a skúsený personál https://bratislavatantra.sk/priprava-na-prvu-senzualnu-masaz-co-robit/.

Rovnako je dotyčné prostredie určené k daným účelom tantry a čakajú vás tam komfortné a ničím nerušené priestory spolu s relaxačnou hudbou v pozadí a úvodným kúpeľom. Hygiena a pokojná atmosféra sú základom k tomu, aby tantra masáže priniesli ten najlepší pôžitok.

Sviečky, uteráky

Fakt, že dotyčný typ masáže pôsobí veľmi uvoľňujúco na všetky aspekty ľudského tela (i duše) ako aj to, že má schopnosť nabiť nás novou životnou energiou, je zároveň vhodnou prevenciou pred civilizačnými ochoreniami (vysoký krvný tlak, riziko infarktu, rakovina prostaty,…). Takisto aj pred dôsledkami pravidelného stresu a samozrejme dokáže ísť o vhodnú prevenciu pred sexuálnymi problémami, akými sú erektilná dysfunkcia, znížené libido a frigidita.

Vo svojej podstate ide o funkčné spojenie klasickej masáže s duševnou náukou a starodávnym umením.

Veľa zapálených sviečok

Cieľom je schopnosť prepojiť našu vonkajšiu stránku s tou vnútornou a ulahodiť obom súčastiam naraz. Svoju úlohu tu zohráva práca s energetickými centrami vášho ja, čo sa podľa tantristov dá dosiahnuť práve prirodzenou uvoľnenosťou a nahotou, pričom masérk/ka venuje pozornosť celému telu, vrátane intímnych partií.

  • Akým štýlom ale budú tieto postupy prebiehať, respektíve do akej miery, si určuje sám zákazník.