Populárny 4k televízor s cenou pod 400 euro

Na trhu s televízormi dnes máme naozaj z čoho vyberať, nastáva éra 4K televízorov. Ich funkcie nám doprajú veľa možností sledovania televíznej, ale aj internetovej zábavy v podobe filmov, seriálov, športových prenosov, virálnych videí,… Môžete pripojiť vašu anténu, set top box pomocou HDMI kábla, alebo pozerať priamo pomocou aplikácií ako Netflix, Youtube a pod., či formou surfovania po internete cez webový prehľadávač. Takisto môžete pozerať videá či fotky, ktoré máte uložené na flash /USB/ disku. Tieto funkcie sú už dnes vyžadovanou samozrejmosťou, ale ešte lákavejšou je možno vlastnosť, že všetky videá budete môcť pozerať v súčasne najmodernejšom rozlíšení obrazu a to v zobrazení 4K.

televize

Pravdepodobne si myslíte, že tieto televízory sú predsa ešte dosť drahé. No dajú sa nájsť sympatické produkty, so všetkými vlastnosťami ktoré som vyššie opísal, pričom ich cena je nižšia ako 400 euro a dajú sa vziať i na splátky po cca 15 euro mesačne.

Mám na mysli napríklad súčasne veľmi populárny 4K televízor LG 43UJ6307 za cenu cca 390 eur. Oproti konkurenčným modelom je cena nízka a navyše sa radí k najpredávanejším, pričom recenzie sú veľmi pozitívne, možno ich zhrnúť ako skvelý pomer ceny, funkcíí a kvality obrazu.

tv

Televízia má svoj vlastný predinštalovaný operačný systém, ktorým môžete operovať hneď po jeho spustení, konkrétnejšie ide o webOS. Názov možno nie je taký známy ako napr. Android, ale ide o skutočne sympatický a prehľadný systém, s ktorým máte všetky funkcie po ruke, okrem toho i zoznam obľúbených VOD kanálov, streaming, alebo zábavné hry. Veľmi nadšení budú aj ľudia obľúbujúci fotografovanie, pretože tento systém vám ponúka aplikáciu, ktorá nielenže fotky prehrá, ale môžete ich prezerať z rôznych uhloch, v podstate akoby ste hrali 3D počítačovú hru. A pre detailistov je tu aj ďalšia funkcia. V prípade pozerania ľubovoľného videa môžete obraz stopnúť a detailnou funkciou zoom nájsť i ten najmenší detail. Zoom je ideálne použiť napríklad pri športovom prenose.

Posted in Nezařazené