YouTube a uzamknutá obrazovka

Pred tým sa to dalo len na Iphonoch zariadeniach  priamo cez aplikáciu YouTube. Teraz túto aplikáciu spustite na akomkoľvek smartphone. Stačí len na to prehliadač a hlavne smartphon. . Je to sto percentné overené a vyskúšané. Tu je návod :
 tablet a youtube
Svoju obľúbenú hudbu na YouTube  si vypočujete vďaka prehliadaču Google Chrome. Pri aplikácii sa to nedá , pretože ak automaticky Vám zhasne displej , vypne sa aj hudba. Je to vďaka šetreniu batérie ktorá má podporu priamo na aplikáciu YouTube . Otvoríte si teda prehliadač Google Chrome pre Android zariadenia ( obsahuje každom smartphone , pripadne si nainštalujte aplikáciu z obchodu ( Obchod Play či Istore )
Do Google Chrome zadajte adresu YouTube.com a potom kliknite na tri bodky v prvom hornom rohu , teda na nastavenie aplikácie.
 google vyhledávač
Keď sa dostanete do nastavení , rolujte úplne dole kde zakliknete verziu pre počítač a vrátenie sa späť na domovskú stránku YouTube. Vyhľadajte si svoju obľúbenú pesničku ktorú chcete počúvať a spustite ju. Vráťte sa späť na domovskú obrazovku a spustite si svoju hudbu. Svoj Play list si môžete vychutnať aj pri zhasnutom displeji a ešte Vám vydrží batéria na cca dve , tri hodinky počúvania. Ak chcete aby Vám hrala hudba akú vy chcete zložte si svoj Play list  a počúvajte žáner ktorý vás baví. Tak čo je to zložité ? Ani nie . Je to jednoduchý návod ktorý musí vyskúšať naozaj každý. Je to sto percentne overené a vyskúšane .
 prohlížeč ilustrace
Samozrejme že existujú aj niekoľko aplikácií tretích strán , no tie by ste museli inštalovať , a zbytočne by Vám to zabralo len kopec miesta. No tento spôsob je naozaj jednoduchý a nemusíte nič inštalovať a ušetríte miesto na iné aplikácie či hry.
 
Ak sa Vám podarilo spustiť YouTube v domovskej obrazovke , napíšte svoj komentár a určite nezabudnite podporiť a ohodnotiť tento článok , pre ďalšie návody a uľahčenie práce so smartphonom.  Miki

Posted in Nezařazené