Sila vo svetle

Patrím k tým typom ľudí, ktorí nie sú nikdy s ničím spokojní. Vždy očakávam viac a je pravda, že potom som aj naozaj veľmi často nespokojná a nešťastná. Robím všetko pre to, aby som zo seba dávala maximum a som nesvoja, keď niekto nerobí to isté. Je jasné, že nemôžem chcieť od ľudí, aby boli stopercentní len preto, lebo to očakávam od seba. Podstatné však je, že chcem, aby bolo všetko pod mojou kontrolou. A vôbec nezáleží na tom, o čo konkrétne ide.

země žárovka

Preto som vedela, že bude pre mňa ťažké zariadiť si byt. Všetko muselo byť v jednej línii a nechcela som, aby z nej čokoľvek vybočilo. Bolo to naozaj problematické, no moje odhodlanie bolo silnejšie ako akékoľvek komplikácie. Bola som šťastná, že v dnešnej dobe už našťastie existuje veľké množstvo vecí, ktoré vyhovujú mojej puntičkárskej povahe. Keďže som vedela, do čoho idem, mohla som sa poriadne pripraviť.

Chcela som svetlý byt, ktorý bude zladený. Žiadne farby, ktoré by pútali pozornosť a žiadne obrazy, ktoré by nemali hlboký význam. Čistý a krásny minimalizmus, to bolo niečo, s čím som sa vedela stotožniť. Dôležité však je, aby bol môj byt svetlý. A to si jednoznačne vyžadovalo hlavne kvalitné osvetlenie.

Nikdy som nebola na rôzne rustikálne lustre. Stačili mi nenápadné bodové svetlá alebo jednoducho lampa, pri ktorej si budem môcť celú noc čítať. Vedela som však, že kúpiť lampu nestačí. To podstatné je vo vnútri a od toho záleží, ako bude svietiť. Nechala som si poradiť a kúpila https://podpora.financnasprava.sk/244818-Odpo%25C4%258D%25C3%25ADtanie-dane-z-auta-ktor%25C3%25A9-k%25C3%25BApila-cestovn%25C3%25A1-agent%25C3%25BArasom do všetkých svetiel led žiarovky G9. Musím povedať, že som nikdy nebola s ničím spokojná tak veľmi ako s týmto.

dutnavka

Bola som skeptická, no nerozumela som sa do toho, tak som si nechala poradiť. A dobre som urobila. Teraz mám svetlo úplne všade. Dala som ich do kúpeľne, do kuchyne a do všetkých svetiel, ktoré v byte mám. Musím priznať, že nemôžem byť šťastnejšia.

Posted in Nezařazené