Tipy a triky ktoré ste neskúšali

Prvý beauty trik je vyskúšať si vyrobiť vlastný rúž. Budete na to potrebovať kokosový olej a pastelku. Príde divne dávať si pastelku na ústa ale  aspoň vyskúšame či to m nejaký efekt. Kokosový olej si dáte do sklenenej misky asi polku lyžičky a pridajte pastelku akýkoľvek požadovaný odtieň ktorý sa Vám páči. Ďalší postup je že si zohrejete vodu a na tu vodu položíte misku z kokosom a pastelkou. Budete pomalí premiešavať pokiaľ sa pastelka neroztopí a spojila stým kokosovým olejom. Keď máte pastelku roztopení a spojenú z kokosovým olejom . Zoberte si štetec a natriete si na ústa . Tak aký máte s toho pocit ?  Môžeme povedať že na bežné použitie to asi nebude no stojí to za vyskúšanie.

portrét
 
Ďalší BOUTY výrobok bude veľmi podobný. Budeme vyrábať vlastný lak na nechty. Budeme potrebovať obyčajný priesvitný lak a nejaký farebný púder. Môžete byť očný tieň licenka . čokoľvek. Zoberte si malú misku ktorom si to rozmiešate. Do misky si dajte trochu púdru a priesvitného laku poriadne rozmiešajte a naneste na nechty. No a už samy vidíte výsledok . Tak čo pozdáva sa Vám to ?

Asi každá baba pozná Beauty Blender je to špongia na rozmazávanie mejkapu. No vznikla taká teória že je to nehygienické a nepraktické tak vymysleli takú silikónovú hubku . No niektorý si povedali že táto silikónová hubka sa dá nahradiť vypchávkou do podprsenky. Áno vidíte dobre. Dáte si mejkap na vypchávku a pomalí začnite rozmazávať mejkap na tvár. Výsledok už posúďte sami.
Tento Beauty výrobok sa bude týkať vlasou. Budete potrebovať iba fén , čo je výhoda a postup je nasledovný : Zoberiete si pramienok zamotáte ako keby do copu a pomocou fénu a fúkania by ste si mali vytvoriť BeatFease – Čo sú jemné vlnný.

žehlení

Ďalší Beauty návod sa zas bude týkať vlasou a určite  ste ich videli na rôznych stránkach a budete potrebovať iba žehličku a ceruzku. Zoberiete si pramienok vlasov a ten obtočíte okolo ceruzky no a teraz pomocou žehličky budete ten pramienok stláčať aby Vám vznikla pekná vlnka . 

Posted in Nezařazené