Tantrou k hlbšej intimite


Je dôležitou zložkou našich životov a počas života ju neustále kultivujeme a rozvíjame. Intimita sa vytvára vo vzťahu k nám samým či k partnerom, milencom a ak je v pozitívnom smere, tak skutočne rastieme a veľmi to ovplyvňuje náš postoj k svetu. Blahodarný vplyv tantra masáže na intimitu Magictantra. Sú dokázané priaznivé účinky masáží na intimitu, a tantrické masáže svojou zmyslovosťou sú niečím o stupeň vyššie a povzbudzujú činnosť nášho libida. Stimulácia zmyslov prostredníctvom masážneho oleja a citlivých rúk či celého tela skúsenej masérky neuveriteľným spôsobom obnoví činnosť vášho libida. Regenerácia tela aj ducha je zabezpečená a k uvoľneniu určite prospeje aj príjemná hudba a vôňa v harmonickom prostredí salónu Tantra Diamond Bratislava.

intimita

K málo známym faktom je aj to, že takéto tantrické masáže majú vplyv na imunitu a celkovo zlepšujú fyzický, mentálny a emočný stav osobnosti. Ak máte v sebe vnútorné bloky, tantra je spôsobom, ako ich rozptýliť, zamerať sa na pozitívne stránky života. Hanba alebo ostych sú v poriadku, každý z nás je iná povaha, niekto je viac otvorený veciam, iný potrebuje svoj čas a priestor na spracovanie nových situácií. Situácia je však vytvorená tak, aby vás zbytočne nemiatla a neznepokojovala, ak máte rešpekt pred nahotou, tak sa neobávajte – na zakrytie slúži sárong, ale nie je snáď nič prirodzenejšie ako nahota – ostych sa odbúrava časom a získate viac vo veciach istotu a sebavedomie.

masáž

Intimita sa prehlbuje pri nových energetických zážitkoch, ide aj o spôsob, ako nahliadnuť a porozumieť svojmu vnútru, jeho tajným procesom, práve vtedy, keď preciťujeme viac inštinktívne a zmyslovo. Je to aj spôsob, ako získať nové informácie o fungovaní svojho tela, ktoré veci nás dokážu vzrušiť a prípadne nadobudnúť takto aj nové skúsenosti – tie využijete napríklad vo svojom vzťahu, ako potešiť partnera či partnerku. Sme stále otvorení vaším víziám a predstavám.

Posted in Nezařazené