Tohtoročná zima preferuje týchto 5 trendov v móde a líčení

Nemusíme byť práve modelky, ktoré sa predvádzajú na móle, aby sme si mohli dovoliť najhorúcejšie trendy v líčení a móde. Mnohé z nich sa dajú využiť aj počas bežného dňa, tak teda neváhajte, dajte sa prehovoriť na experiment a nahoďte sa do odtieňov lesných bobúľ, zohrejte sa v teplých odtieňoch škorice alebo sa staňte femme fatale v kvetinovej záplave „dark romance“.Klobúk na hlave ženy.jpg
 
Žiarivé či tlmené, vyberte si
Paletu farieb si môžete vytvoriť podľa svojho vkusu, počas tohtoročnej zimy budú „in“ žiarivé odtiene, ktoré pri kombinácii s neutrálnymi farbami, kam patrí kaki, hnedá či béžová, vytvárajú veľmi príjemný celok. Pridajte farby korenia či lesných plodov a budete očarujúca.
 
Doplnky, ktoré nie sú len na dotvorenie vzhľadu
Must have sezóny sú kožušinové kabelky a vestičky. Chladu a vetru ľahšie odoláte s doplnkami, ako sú baretky, klobúky a čiapky v rôznych štýloch, ktoré vyzerajú módne a príjemne vás zahrejú. Šály a rukavičky voľte v jednotnej farebnej škále.
 
Kvetov sa nevzdávajte ani v zime
Počas zimného obdobia väčšina z nás odkladá kvetinové vzory na teplejšie obdobie, no vzdávať sa ho nemusíte ani v chladnom počasí. Stačí, ak si vyberiete potlače kvetov na tmavom podklade, bude to pôsobiť dramaticky. A ak to všetko doplníte volánmi, naberanými rukávmi či riasením, jej expresivitu ešte podčiarknete. Doplnky voľte v štýle vintage.
 
Všade samé káro!
Kto by nemal rád káro! Je to nadčasový a veľmi obľúbený vzor, ktorý je opäť na výslní v celej svojej hravosti a živelnosti. Nájdete ho na odevoch a tiež na všetkých možných doplnkoch od šálov až po kabelky a čižmičky.Obľúbené káro.jpg
 
Nezabúdajte na mejkap
K celkovému vzhľadu patrí aj vhodný mejkap. Denné líčenie preferuje prírodné odtiene vo farbách nude, béžová, zlatistá alebo hnedá, ale na večernú príležitosť už môžete pridať na intenzite a zmeniť sa na vampíra. K tomu sú veľmi vhodné vínové farby, odtiene hnedej či slivkovej, a to nielen na oči, ale aj ako rúže a tiež laky na nechty.