Módne trendy na jar 2018

Určite sa každý z nás teší, že sa začína otepľovať, dni sa začínajú predlžovať a k nám prichádza krásne ročné obdobie – jar. Konečne je tu čas, kedy môžeme odložiť teplé kabáty, šály, čiapky a rukavice a môžeme sa obliecť do niečoho ľahšieho. Tak ako každú sezónu, móda a trendy sa menia a preto treba byť stále v obraze a vedieť, čo je práve trendy. Čo sa teda bude nosiť túto jar?

oblečení

Farby, ktoré ovládnu túto jar
Platí, že s prichádzajúcim teplom  máme chuť sa obliekať do stále viac farebných outfitov, nakoľko v zimnom období máme tendenciu obliekať sa do tmavších farieb. Inak tomu nebude ani túto jar, nakoľko tejto jari budú vládnuť jasné a veselé farby. Jedna z farieb, ktorá bude vládnuť tejto jari je oranžová farba, pričom sa upriamujte skôr na bledšie odtiene oranžovej. Nosiť sa bude tiež tmavo fialová, ktorú môžete kľudne skombinovať s bledo oranžovou alebo žltou a tým vytvoriť zaujímavý farebný kontrast. Okrem tmavofialovej bude tejto jari vládnuť aj nežná bledofialová, výrazná žltá, tyrkysová a jasná červená.

Strapce
Strapce boli trendy už aj v minulých sezónach a túto jar sa budú zase vracať. Mnohí módni návrhári ich predstavili vo svojich kolekciách, môžete nosiť strapcové detaily na kabelkách, topánkach alebo oblečení, alebo tiež veľmi moderným kúskom budú strapcové šaty.

Pončo
Zaujímavým kúskom odevu, ktorý by nemal chýbať vo vašom šatníku na túto jar je aj pončo. Výborne vás zahreje počas chladnejších jarných dní a budete navyše veľmi štýlová. Vyberajte si skôr elegantnejšie kúsky, lebo práve tie budú túto sezónu trendy. Skombinujte ich s lodičkami a vytvoríte si tak jednoduchý, ale zároveň zaujímavý outfit.

oděvy

Blúzky
Pre milovníčky blúzok je tu dobrá správa, nakoľko aj v tejto sezóne budú mimoriadne trendy. Vyberajte kvalitné materiály, jemné farebné prevedenia so zaujímavými detailmi. 

Posted in Nezařazené