Slovenská spoločnosť pre úpravu vody


V prípade, že je váš nákupný košík prázdny Vodaservis, neváhajte to rýchlo napraviť a vybrať si produkt od tejto spoločnosti zameranej na úpravu vody a poradenstvo. Kategórie, ktoré na tejto stránke môžete nájsť sú test vody – rozbor vody, filtre na vodu, filtračné vložky, odstránenie železa a dusičnanov, tabletovaná soľ, dezinfekcia vody, nízkonákladový pitný režim a reverzné osmózy a destilátory. Medzi obľúbené produkty tejto internetovej stránky patrí napríklad zmäkčovač vody na úpravu tvrdej pitnej vody, ktorý vás vyjde celkovo na €979, taktiež je tu akreditovaný kompletný kolaudačný rozbor vody, za ktorý si spoločnosť účtuje €138.

voda

Tiež si môžete zakúpiť UV lampu vhodnú na odstránenie nebezpečných baktérií z vody, ktorá vás vyjde na bezmála €330 a taktiež si môžete zakúpiť vysoko kvalitnú u nás vyrábanú tabletovanú soľ, pričom za 500kg zaplatíte takmer €214. Spoločnosť vodaservis.sk môžete hľadať Prešove, konkrétne na Duchničovom námestí alebo ich môžete kontaktovať prostredníctvom e mailovej adresy, vyhľadať ich na facebooku alebo ich skontaktovať prostredníctvom 1 z telefónnych čísel, ktoré táto spoločnosť na svojej stránke uvádza v rámci kontaktných údajov. Spoločnosť sa špecializuje na úpravu vody a vodné filtre.

voda

Môžete si u nich zaplatiť za niekoľko služieb a odborné poradenstvo. Čo sa týka testov na rozbory vody sú určite kľúčovým produktom pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o kvalitu vody, ktorú pijú alebo o kvalitu vody vo svojom okolí. Spoločnosť sľubuje, že tieto testy majú tú najvyššiu spoľahlivosť, presnosť a sú pre vás najlepším riešením, čo sa týka zistenia tých správnych výsledkov o vode vo vašom okolí. Spoločnosť ponúka taktiež bezplatnú prehliadku, servis, poradenstvo a konzultácie a toto všetko je možné dohodnúť si priamo cez túto stránku. Tak neváhajte a navštívte internetovú stránku tejto spoločnosti ešte dnes.

Posted in Nezařazené