Tipy pre jesenné zdobenie vášho interiéru


Hrajte sa s jesennými tónmi farieb
Do existujúcej palety farieb zadajte rady novej farby. Spojte jesennú červenú alebo oranžovú škvrnu s neutrálnou alebo kontrastnou základňou, ako je olivová alebo modrá. Pridajte zelené čerstvé alternatívy k odvážnym teplým farbám. Vankúše, stolové doplnky a koberce s výrazným akcentom sú prvky s vysokým dôrazom a nízkymi investíciami.

dekorace na dveřích

Vytvorte lesnú atmosféru    
Nájdite lesné prvky na trhu miestnych poľnohospodárov alebo na vlastnom dvore. Popozerajte sa po mechu, tráve a malých vetvičkách. Naplňte zaujímavé kvetináče ľubovoľnou kombináciou alebo obkrúťte zväzok vetvičiek okolo rámu na fotografie.
   
Nezabúdajte na hostí
 Malé, ale nečakané detaily potešia každý jedálenský stôl. Viažte menovku na listové vetvičky, aby ste sa stali skvelými držiteľmi miesta pre svojich hostí. Rozmiestnite žalude po stole alebo vytvorte z nich elegantný držiak na obrúsky.

Prikrývky a umelecké diela
Oslávte sezónu zberu príležitostnými krajinnými prvkami.  Nájdite prírodné umelecké diela, motúzy a prvky nesúce rustikálne drevené prízvuky. Útulné prikrývky pridávajú jesenný komfort do akéhokoľvek priestoru.

kukuřice

Zamerajte sa na univerzálne kúsky
Vyberte si kusy, ktoré zostanú  aktuálne počas sviatkov alebo ktoré sa dajú jednoducho aktualizovať, aby ste ušetrili miesto aj peniaze. Šišky, sušené bobule a vetvičky zostávajú ako dekorácie počas celej zimnej sezóny už od októbra.
    
Tradičné vence sú dlhodobou klasikou jesennej dekorácie
Vence sú klasické a všestranné a môžu byť vyrobené z takmer akéhokoľvek materiálu. Experimentujte so pšenicou  alebo pestrofarebnými jesennými listami na jeseň a vytvorte si pomocou vetvičiak krásne vence . Môžete ich položiť na dvere alebo okolo sviečok.
    
Sviečky sú základ
Sviečky dodávajú teplo a svetlo v každom ročnom období. Pracujú kdekoľvek. Nezabudnite na parapety. Môžete si vybrať aromatické sviečky s typickou vôňou škorice, ktorá dodá vášmu domovu klasickú vôňu jesene.

Posted in Nezařazené