Reklama v smartfónoch a tabletoch

>        Už sa vám stalo niekedy že ste si pozreli nejaký produkt alebo tovar a následne západný sama zobrazovala reklama? Mne sa to stalo už niekoľkokrát. Náhodne som klikol na bežiaci pás a viac ako mesiac sa mi zobrazoval reklama s najlepšou ponukou na bežiaci pás. Dosť dlho som premýšľal nad tým ako túto reklamu vypnúť. Však teraz som tento spôsob objavil a chcem sa s vami o neho podeliť.

 košík na obrázku
»        Tento návod je veľmi jednoduchý a tak ako na Androidoch sa dá vypnúť aj na zariadenia IOS . Na zariadeniach s operačným systémom iOS si môžete reklamy vypnúť veľmi jednoducho. Stačí ak pôjdete do nastavenia vy budete milovať úplne dole a tam nájdete priečinok súkromie a úplne dole je priečinok reklamy. Keď ju stretnete tento priečinok môžete vypnúť reklamy vo vašom zariadení.
 
·         Na zariadeniach s Androidom je to trocha inak. Musíte ísť do nastavenia prejsť do priečinku Google, následne prejdite do Google účtu a tam nájdete priečinok reklamy. Všetko čo sa Kika reklama môžete vypnúť a už sa vám žiadna reklama vo vašom zariadení neobjaví.
 
·         Keď som dlho pátrala ako tieto reklamy vypnúť nakoniec som zistil že sa dajú vypnúť jednoducho nastaveniach v Google účtoch a iOS zariadeniach nastaveniach úplne dole. Už dlhšiu dobu nahneval reklamy ktoré sa neustále zobrazovali a preto je dobré trocha zapla trať a pozerať sa či sa tieto reklamy nedajú vypnúť. Tento spôsob môžete vyskúšať a sami uvidíte či sa vám podarí reklamy vypnúť.
webové stránky
Aj keď niektorí ľudia reklamy majú radi môžu si reklamy po nastavovať tak aby sa im zobrazilo reklama ktorú len oni sami chcú. Toto všetko sa dá nastaviť v nastaveniach . Tak Ja len dúfam že som vám aspoň trochu poradil so zobrazovaním reklám a dúfam že sa mu žiadna reklama vo vašom smartfóne už neobjaví. Aj keď Nikdy neviete každý niečo vymyslí aby sa tá reklama neustále zobrazovala. Či už vo vašom smartfóne na webe alebo kdekoľvek kde reklamu nechcete mať. Avšak existuje milión spôsobov ako sa rýchlo zbaviť napríklad v prehliadači Google Chrome sa zbaviť reklamy pomocou aplikácie Add Block.

Posted in Nezařazené