Talizman od vás, pre vás


Vždy som túžila po nejakom talizmane. Jednoducho po niečom, čo bude dokonale symbolizovať moju osobnosť. Čo bude doslova kričať, že som to ja, no na druhej strane som chcela aj niečo, čo ma bude ochraňovať alebo mi to proste bude nosiť šťastie. A to je pre mňa skutočne dôležité. Začala som teda rozmýšľať nad tým, čo by to mohlo byť. Chcela som si to kúpiť sama, aby to proste pre mňa reprezentovalo aj to, že som si to dala sama. Možno to bolo pre niekoho zvláštne, ale pre mňa to skutočne bolo dôležité a verím tomu, že to niekto pochopí.

náramek

Keď som už mala plán, musela som vymyslieť, čo by to naozaj mohlo byť. Vedela som, že to musí byť niečo perfektné, niečo, čo bude viac, než len nejaký doplnok. Chcela som to nosiť neustále, takže to musel byť kov, ktorý sa len tak nezničí. Začala som teda rozmýšľať.

Ako som tak premýšľala, uvedomila som si, že v podstate som mala riešenie rovno pod nosom. Muselo to byť niečo, čo budem mať so sebou a nebudem si to musieť dávať dole. Takže, už som vedela, z čoho to má byť vyrobené. Zároveň som mala aj inú požiadavku, a to, aby to bolo niečo nenápadné a významné by to malo byť iba pre mňa. Také som sa rozhodla, že to budú strieborne naramky. Teda konkrétne, že to bude iba jeden, ktorý bude nádherný. Našla som si perfektnú stránku a vedela som, že toto je niečo, čo ma naplní a čo bude pre mňa znamenať najviac na svete.

černý náramek

O čo teda išlo ďalej? Ja som nechcela žiadny diamant a žiadny šperk, kvôli ktorému by som sa bála chodiť aj von (že mi niekto odsekne ruku), takže som si vybrala toto. Pretože to bolo jednoduché. Ešte som si to dala aj na ľavú ruku, aby to malo svoju symboliku. Veď je to predsa od srdca, no nie? Od môjho srdca, pre moje srdce. Myslím si, že to je skutočne veľmi pekné. A nech si myslí kto chce, čo len chce. Ja viem, prečo to naozaj robím.

Posted in Nezařazené