Nerezové zábradlie ako vkusný doplnik schodiska

Rebrík je výborný pomocník, ale nedokáže nahradiť bezpečné schodisko spolu aj s funkčným zábradlím.

Schodisko je spolu so zábradlím neoddeliteľnou súčasťou bodov, ale aj exteriérových priestorov. Má viacero funkcií, spája jednotlivé celky, pomáha prekonávať výškové rozdiely, uľahčuje prístup do budovy a na vyššie miesta. Zároveň je aj dizajnovým doplnkom a spoluvytvára dojem z priestoru.

limit-825394_640

Správne, bezpečné a funkčné schodisko sa nezaobíde bez zábradlia. To musí byť v prvom rade stabilné, bezpečné a musí podporovať schodisko. Zároveň má byť aj podporou pre jeho užívateľov.

Nerezove zábradlie na schody je presne podľa týchto požiadaviek. Moderné, nadčasové, elegantné, bezpečné a funkčné. Je vyrobené zo špeciálneho nerezového materiálu a má vhodnú povrchovú úpravu. Tá odoláva mnohým poveternostným vplyvom, ako je napríklad dážď, chlad alebo teplo. Zároveň má dlhú životnosť a minimálne požiadavky na údržbu. Postačí Vám malá handrička na zotretie prachu a vyleštenie. Neustále pôsobí ako nové a je príjemné aj na dotyk.

V ponuke je množstvo prevedení –základom sú vždy stĺpiky zábradlia. Ich vzájomnou kombináciou, uložením, ukotvením a doplnkami získate zakaždým originálny a jedinečný vzhľad. Pôsobí moderne a samotné nerezové zábradlie je architektonickým doplnkom.

stairs-593828_640-1

Realizácia, vrátane odborného zamerania, poradenstva a finálnej montáže je súčasťou komplexného servisu.

Odborná rada sa Vám určite zíde, najmä pri atypických riešeniach. Takisto precízne zameranie Vám ušetrí veľa námahy.

Využitie nerezového zábradlia je takmer všade, v poslednom období sú populárne nerezové zábradlia so sklenenými výplňami, ktoré priestor zosvetlia a opticky rozšíria. Realizované sú najmä na balkónoch a terasách.

Ak hľadáte funkčné a nadčasové riešenie pre zábradlie voľba nerezového zábradlia je najvhodnejším tipom.

Posted in Nezařazené